top of page

לינה באירלנד

יותר מהטיסות והתחבורה, סעיף הלינה בטיול הפך בשנים האחרונות ליקר ביותר ביחס לשאר ההוצאות ולכן עלינו לתכנן היטב מראש את עלויות הלינה בשלב תכנון הטיול. אירלנד אינה יעד זול ובהתאם גם מחירי הלינה באי. הנה רשימה של האפשרויות השונות ללינה באירלנד

בתים צבעוניים על הנהר בעיירה סליגו

גילוי נאות: חלק מהלינקים בעמוד מובילים לאתרים המתגמלים אותי בעמלת רכישה. לכם זה עולה בדיוק אותו הדבר ולי זה מאפשר לתחזק את האתר

בתי מלון באירלנד

רוב התיירים מעדיפים אירוח נוח ומפנק בבית מלון, עדיף עם ארוחת בוקר ועדיף במיקום מרכזי. זו בדיוק הסיבה שהעלויות לאירוח מהסוג הזה נסקו בשנים האחרונות - הביקוש עולה על ההיצע ולכן בתי המלון באירלנד יכולים לגבות כל מחיר מופקע שרק ירצו ולא תהיה להם בעיה למצוא תיירים שיקפצו על המציאה. ברבים מהמלונות באירלנד, התפוסה מלאה מספר חודשים רב מראש ולכן מומלץ להזמין כמה שיותר מוקדם, עדיף עם כל תנאי הביטול המקובלים. 

לרשימת המלונות המומלצים באירלנד

בד אנד ברקפסט

הדרך המקובלת והמסורתית לאירוח באירלנד, בעיקר באיזורים הכפריים, אבל ניתן למצוא בד אנד ברקפסט גם במרכזי הערים. מדובר באירוח ביתי, בפיקוח משרד התיירות האירי, הכולל בדרך כלל יחידת דיור נפרדת משאר הבית, ארוחת בוקר ביתי מפנקת מאוד ויחס לבבי וחם מהמארחים ששמחים לנהל שיחה ולתת עצה טובה למקומות שכדאי לבקר בהם בסביבה. לרוב, המחירים יהיו זולים יותר מבתי מלון, אבל לא באופן משמעותי.

כאן תמצאו אתר לדוגמא המרכז רשימה על פי איזורים של בד אנד ברקפסט באירלנד

איירביאנבי

המהפיכה התיירותית של השנים האחרונות הגיעה כמובן גם לאירלנד. מדובר באירוח שאינו מפוקח על ידי משרד התיירות, אך כן מפוקח על ידי חכמת ההמון וביקורות אמינות, דבר שאין לזלזל בו בימינו. כל ההזמנה מבוצעת דרך האתר או האפליקציה

ניתן לחפש לפי פרמטר של איזור מסויים, מחיר מבוקש ואופי האירוח - החל מדירה שלמה בשבילכם (הכי יקר), חדר פרטי בתוך בית מגורים עם שירותים ומטבח משותפים (מחיר סביר בהחלט) ואפילו מיטה בחדר משותף (הכי זול).

אני באופן אישי התארחתי לאחרונה בחדר פרטי בבית מגורים נפלא בפרבר של דבלין, בשם מונקסטאון. הגעה נוחה ברכבת הדארט ומחיר שחסך לי מאות שקלים ללילה, מאשר לינה במרכז דבלין.

גם בעיירה ווסטפורט במערב אירלנד, התארחתי במחיר מצויין בחדר בבית מגורים סמוך למרכז העיירה, ויצא שמתוך 3 לילות ששהיתי שם, ב 2 לילות הבית היה כולו לרשותי מכיוון שבעלת הבית נסעה לסוף שבוע לבקר את אימה בדבלין והשאירה לי את הבית כולו.

אכסניות באירלנד

מיטות קומותיים, שירותים ומקלחות משותפים (אל דאגה, כל מקלחת נמצאת בתא נפרד בעל דלת עם מנעול), מטבח בשירות עצמי ו/או ארוחת בוקר פשוטה במחירים של עשרות יורו בלבד ללילה. מתאים בעיקר לתרמילאים, אבל גם למשפחות, בתנאי כמובן שמקבלים חדר פרטי למשפחה. יש אפשרות בחלק מהאכסניות לקבל חדר פרטי לזוג, לפעמים אפילו עם שירותים ומקלחת בחדר.

לרשימת האכסניות המומלצות באירלנד

עבודה בחווה באירלנד

רעיון נפלא למי שמעוניין לחוות את אורח החיים הכפרי באירלנד ולשהות מספר ימים או שבועות במקום אחד. השהות היא ללא עלות וכוללת בדרך כלל חדר פרטי (לפעמים יחידת דיור פרטית) וארוחות. בתמורה תצטרכו לתת כמה שעות בשבוע לטובת עזרה בעבודות החווה. לפעמים העבודה היא בגינון, לפעמים צביעה, לפעמים עבודה עם חיות ולפעמים העבודה היא בכלל עם ילדים (סוג של בייביסיטר).

כאן תמצאו את כל האפשרויות לעבודה ואירוח בחווה באירלנד

בתי מלון מומלצים באירלנד

אכסניות מומלצות באירלנד

Mary Elmes Bridge, Cork City, Ireland

אכסניות מומלצות בקורק

Christmas, Killarney, Co Kerry, Ireland

אכסניות מומלצות בקילארני

חצי האי דינגל במערב אירלנד

אכסניות מומלצות בדינגל

Westport, Co Mayo, Ireland

אכסניה מומלצת בווסטפורט

bottom of page